החזרות והחלפות

איזה כיף שבחרת MYJEANS! 

אם אינך שלמה עם הפריט שבחרת- ניתן להחליף/להחזיר אותו ללא בעיה, במהירות וללא עלות.

תחילה, עלייך לוודא שלא נעשה בפריט כל שימוש ושתווית הקניה מחוברת אליו. מוצר שלא יעמוד בתנאים אלו לא יוחלף או יוחזר ובמצב של החלפה דרך הדואר/שליח הוא יוחזר חזרה אל בית הלקוחה.

החלפה/זיכוי לאתר- עד חודש ימים מקניית המוצר. במצב בו המוצר נשלח בדואר/שליח אל בית העסק MYJEANS יש לדאוג שיגיע אלינו עד חודש ימים (מומלץ לשלוח אותו כמה שיותר מהר כדי שלא תפספסו את מועד ההחלפה, שליחה בדואר לוקחת עד כ-10 ימי עסקים אז קחו בחשבון 🙂 ).

החזר כספי- עד שבוע ימים מקניית המוצר.  במצב בו המוצר נשלח בדואר/שליח אל בית העסק MYJEANS יש לדאוג לשלוח אותו עד 2 ימי עסקים מהיום שקיבלתן אותו בכדי שיגיע אלינו כמה שיותר מהר (שבוע ימים +-) ותקבלו בהצלחה את ההחזר הכספי. בהחזרת הפריט ישנו החזר כספי מלא על הפריט שנרכש (לא כולל עלות המשלוח ששולמה בעת הרכישה). יהיה ניתן לראות את ההחזר הכספי תוך 3 ימים בחשבון הבנק שלך מיום קבלת המייל/ ההחזרה בחנות. 

כיצד מחזירים/מחליפים? 

1) בהגעה לחנות שלנו- בצירוף קבלת הרכישה/ קבלה אונליין במייל במידה ורכשת באתר. מוצר יוחלף/יוחזר רק במידה ויעמוד בתנאים והזמנים הכתובים לעיל.

2) דרך דואר ישראל (משלוח ללא עלות)- במידה וביצעת משלוח אינטרנטי ואין באפשרותך להגיע להחליף/ להחזיר בחנות, בתוך חבילת המשלוח שלך ישנו ספח החזרות והחלפות בו כתוב באופן מפורט וקליל כיצד ניתן להחזיר/ להחליף :). יש לשים את המוצרים בתוך שקית אטומה, עדיף בשקית המשלוח של MYJEANS שהגיע אלייך, במידה ואין- שקית רגילה ואטומה כהוגן. MYJEANS לא תיקח אחראיות על מוצר שאבד עקב שקית לא אטומה וראויה למשלוח ולא תישא בעלות של של שקית שנקנתה בדואר ישראל.

  • טופס פרטי ההחזרה/החלפה- בו תעני על הסעיפים הכתובים, תמלאי את פרטייך האישיים ותצייני בדיוק מה ברצונך לבצע החזרה/ החלפה ולאיזה פריט ומדוע. שימי לב- במידה ולא תמלאי את טופס זה לMYJEANS לא תהיה היכולת לזהות מהיכן הגיעה החבילה או את זהותך ולא יהיה ניתן להחליף או להחזיר. את טופס זה יש להכניס אל תוך החבילה שאתן שולחות בחזרה אלינו.
  •   מדבקת גווינא- מדבקה המקנה לכן משלוח חינם אל בית העסק MYJEANS. יש להדביק אותה על חבי החבילה על גבי מדבקת השם שלכן בכדי שדואר ישראל ישלחו את החבילה אלינו ולא אל כל נמען אחר (שלא תחזור אליכן).
  • במידה ואין ברשותך את טופס החזרות החלפות עקב החלפה שנייה/ קניה בחנות יש לשלוח את החבילה לכתובת הבאה בלבד
  • אל – MYJEANS
  • תא דואר 421, גבעתיים 
  • נייד: 055-5519572 
  • מיקוד: 5340813
  • יש לציין בנוסף את פרטייך האישיים בתוך/ מחוץ לחבילה שנדע עם מי ליצור קשר!

במידה וביקשת החזר כספי/זיכוי לאתר- כאשר הפריט המוחזר יגיע אלינו תיצור איתך MYJEANS קשר ותקבלי מייל כאשר בוצעה הפעולה ולאחריו תראי את ההחזר בחשבונך/ את קוד הקופון לאתר. 

במידה וביקשת החלפה- כאשר הפריט המוחזר יגיע אלינו, תיצור איתך MYJEANS קשר ותקבלי מייל כאשר הפריט החדש ישלח אלייך. הוא ישלח בצורת E POST- נקודת חלוקה הקרובה לביתך, יגיע תוך 7 ימי עסקים לא כולל שישי- שבת ויום המשלוח. 

3) שליח בתוספת תשלום- עלות של 30 ש”ח בשביל שליח שיגיע אל ביתך ויחליף לך את החבילה. 

החזרה/החלפה שניה ויותר- במידה וכבר החלפת פעם אחת ובחרת להחזיר אלינו את המוצר בשנית וביותר, בכדי לקבל החזר כספי/ החלפה נוספת, זמן ההחלפה/ החזרה שניה לא יעלה על כחודש וחצי ימים מיום הזמנת המוצר באתר/ קנייתו בסניף. לא יינתן החזר כספי במידה ולא תעמוד ההחלפה/החזרה בתנאי זה.

זמינות לכל דבר, MYJEANS !

מהי מידת הג'ינס שלי

בואי נתחיל

מלאי את הפרטים הבאים ונוכל למצוא את המידה המתאימה ביותר עבורך

מידת ג'ינס

בחרי את המידה שאת נוהגת ללבוש בדרך-כלל

מבנה המותן שלך

בחרי את היקף המותן המתאים לך ביותר

מצאנו מידה בדיוק בשבילך

המידה שתתאים לך ביותר, על סמך הנתונים היא

26/4

מידה זו קיימת כרגע בחלק מן הדגמים, במהלך החודש הקרוב היא צפויה להופיע כבר בכל הדגמים הקיימים ♥

בינתיים- מוזמנת לרכוש 28/4 שזוהי מידת אורך אחת פחות שתשב בסגנון 7/8 או להמתין

אופסי...

מצטערים. לא מצאנו מידה מתאימה עבורך.

ייתכן שאחד מהנתונים שגוי. אנא נסי שנית.

YOUR PERFECT SIZE
היי! איזה כיף שנפגשנו

הכירי את MYJEANS- ג’ינסים המותאמים אישית על פי מידות אורך ורוחב בדיוק למבנה הגוף שלך,כך שלקפל את הג’ינס- לא עוד!

מהי מידת הג'ינס שלי

השאלון לא זמין זמנית בעקבות תיקונים ושיפורים.


נתראה בקרוב (:

ברוכה הבאה

היי! איזה כיף שנפגשנו

הכירי את MYJEANS- ג’ינסים המותאמים אישית על פי מידות אורך ורוחב בדיוק למבנה הגוף שלך,כך שלקפל את הג’ינס- לא עוד!

להתאמת מידה אישית -