החזרות והחלפות

איזה כיף שבחרת MYJEANS 🙂 

אם אינך שלמה עם הפריט שבחרת- ניתן להחליף/להחזיר אותו ללא בעיה, במהירות וללא עלות.

תחילה, עלייך לוודא שלא נעשה בפריט כל שימוש ושתווית הקניה מחוברת אליו. מוצר שלא יעמוד בתנאים אלו לא יוחלף או יוחזר ובמצב של החלפה דרך הדואר/שליח הוא יוחזר חזרה אל בית הלקוחה.

החלפה/זיכוי לאתר- עד חודש ימים מתאריך קניית המוצר. במצב בו המוצר נשלח בדואר/שליח אל בית העסק MYJEANS יש לדאוג שיגיע אלינו עד חודש ימים (מומלץ לשלוח אותו כמה שיותר מהר כדי שלא תפספסו את מועד ההחלפה, שליחה בדואר לוקחת עד כ-10 ימי עסקים אז קחו בחשבון 🙂 ).

החזר כספי- עד 7 ימים מתאריך קניית המוצר.  במצב בו המוצר נשלח בדואר/שליח אל בית העסק MYJEANS יש לדאוג לשלוח אותו עד 2 ימי עסקים מהיום שקיבלתן אותו בכדי שיגיע אלינו כמה שיותר מהר (שבוע ימים +-) ותקבלו בהצלחה את ההחזר הכספי. בהחזרת הפריט ישנו החזר כספי מלא על הפריט שנרכש (לא כולל עלות המשלוח ששולמה בעת הרכישה). יהיה ניתן לראות את ההחזר הכספי תוך 3 ימים בחשבון הבנק שלך מיום קבלת המייל/ ההחזרה בחנות. 

כיצד מחזירים/מחליפים? 

1) בהגעה לחנות שלנו- בצירוף קבלת הרכישה/ קבלה אונליין במייל במידה ורכשת באתר. מוצר יוחלף/יוחזר רק במידה ויעמוד בתנאים והזמנים הכתובים לעיל. כתובת החנות: גנסין 19 גבעתיים, שעות פתיחה: א’ – ה’: 10:00-20:00 שישי: 10:00-15:00.

2) באמצעות שליח עד הבית- בקטגוריית “הזמנת שליח” בתפריט התחתון באתר, שם את בוחרת את האופציה הרצויה (החלפה/ החזרה) בצירוף מספר ההזמנה המקורית שלך. במקרה של החלפה- הזמנת שליח שיחליף את המוצרים שברצונך להחליף, השליח יגיע אל כתובת ביתך, ייקח את החבילה הקיימת ויספק את החבילה החדשה. יש להחזיר את הפרטים במצב הרשום מעלה, לא יאוחר מ-30 ימים.

במקרה של החזרה- הזמנת שליח אל כתובת ביתך שיאסוף את המוצרים שברשותך בעלות. כאשר החבילה תגיע אל מחסננו ויאושר כי הג’ינס במצב חדש, ראוי למכירה ולא נעשה בו שימוש, ניצור עמך קשר ונזכה את החשבון ממנו שולמה ההזמנה על עלות המוצרים שנקנו. ניתן יהיה לראות את הזיכוי בחשבון תוך 3 ימי עסקים מרגע יצירת הקשר/ קבלת המייל.

3) דרך דואר ישראל (משלוח ללא עלות)– במידה וביצעת משלוח אינטרנטי ואין באפשרותך להגיע להחליף/ להחזיר בחנות, בתוך חבילת המשלוח שלך ישנו ספח החזרות והחלפות בו כתוב באופן מפורט וקליל כיצד ניתן להחזיר/ להחליף :). יש לשים את המוצרים בתוך שקית אטומה, עדיף בשקית המשלוח/חבילה של MYJEANS שהגיעו אלייך, במידה ואין- שקית רגילה ואטומה.  MYJEANS לא תיקח אחראיות על מוצר שאבד עקב שקית לא אטומה וראויה למשלוח ולא תישא בעלות של של שקית שנקנתה בדואר ישראל.

  • טופס פרטי ההחזרה/החלפה- בו תעני על הסעיפים הכתובים, תמלאי את פרטייך האישיים ותצייני בדיוק מה ברצונך לבצע החזרה/ החלפה ולאיזה פריט ומדוע. שימי לב- במידה ולא תמלאי את טופס זה לMYJEANS לא תהיה היכולת לזהות מהיכן הגיעה החבילה או את זהותך ולא יהיה ניתן להחליף או להחזיר. את טופס זה יש להכניס אל תוך החבילה שאתן שולחות בחזרה אלינו.
  •   מדבקת גווינא- מדבקה המקנה לכן משלוח חינם אל בית העסק MYJEANS. יש להדביק אותה על חבי החבילה על גבי מדבקת השם שלכן בכדי שדואר ישראל ישלחו את החבילה אלינו ולא אל כל נמען אחר (שלא תחזור אליכן).
  • במידה ואין ברשותך את טופס החזרות החלפות עקב החלפה שנייה/ קניה בחנות יש לשלוח את החבילה לכתובת הבאה בלבד ולציין בנוסף את פרטייך האישיים בתוך/ מחוץ לחבילה שנדע עם מי ליצור קשר. 
  • אל – MYJEANS

    תא דואר 421, גבעתיים 

    נייד: 055-5519572 

    מיקוד: 5340813

במידה וביקשת החזר כספי/זיכוי לאתר- כאשר הפריט המוחזר יגיע אלינו תיצור עמך MYJEANS קשר ותקבלי מייל כאשר בוצעה הפעולה ולאחריו תראי את ההחזר בחשבונך/ את קוד הקופון לאתר. 

במידה וביקשת החלפה- כאשר הפריט המוחזר יגיע אלינו, תיצור עמך MYJEANS קשר ותקבלי מייל כאשר הפריט החדש ישלח אלייך. הוא ישלח בדואר ישראל ויגיע עד כ- 14 ימי עסקים לכתובת הרשומה באתר בהזמנה המקורית.

זמינות לכל דבר, MYJEANS

055-5519572 לעוד פרטים ♥

מהי מידת הג'ינס שלי

בואי נתחיל

מלאי את הפרטים הבאים ונוכל למצוא את המידה המתאימה ביותר עבורך

מידת ג'ינס

בחרי את המידה שאת נוהגת ללבוש בדרך-כלל

מבנה המותן שלך

בחרי את היקף המותן המתאים לך ביותר

מצאנו מידה בדיוק בשבילך

המידה שתתאים לך ביותר, על סמך הנתונים היא

26/4

מידה זו קיימת כרגע בחלק מן הדגמים, במהלך החודש הקרוב היא צפויה להופיע כבר בכל הדגמים הקיימים ♥

בינתיים- מוזמנת לרכוש 28/4 שזוהי מידת אורך אחת פחות שתשב בסגנון 7/8 או להמתין

אופסי...

מצטערים. לא מצאנו מידה מתאימה עבורך.

ייתכן שאחד מהנתונים שגוי. אנא נסי שנית.

YOUR PERFECT SIZE
     היי מייג’ינס גירלס WELCOME ♥ 
 
ייתכנו עיכובים בזמני אספקת המשלוחים והאיסופים העצמיים עקב עומסי הזמנות ♥ 

הכירי את MYJEANS- ג’ינסים המותאמים אישית על פי מידות אורך ורוחב בדיוק למבנה הגוף שלך,כך שלקפל את הג’ינס- לא עוד!

מהי מידת הג'ינס שלי

השאלון לא זמין זמנית בעקבות תיקונים ושיפורים.


נתראה בקרוב (:

ברוכה הבאה

היי! איזה כיף שנפגשנו

הכירי את MYJEANS- ג’ינסים המותאמים אישית על פי מידות אורך ורוחב בדיוק למבנה הגוף שלך,כך שלקפל את הג’ינס- לא עוד!

להתאמת מידה אישית -